Quantcast
Channel: Urime per Ditelindje te Ndryshme
Mark channel Not-Safe-For-Work? cancel confirm NSFW Votes: (0 votes)
Are you the publisher? Claim or contact us about this channel.
0
Previous Article Next Article

Ti je duke e festuar ditelindjen

0
0

Ti je duke e festuar ditelindjen Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me te lumtur per ne. Andaj Faleminderit qe ti egziston dhe SHUME URIME PER TY.

Shume Urime per Yllin qe shendrit…!

0
0

Urime per yllinSot eshte nje dite e veqante per ty, eshte dita kur ne kete Bote erdhi nje Engjull, eshte dita kur kesaj bote iu shtua nje YLL qe shendrit ne menyren me te mire te mundshme ne jeten tone. Shpresoj qe fati, lumturia dhe suksesi te te percjellin ty ne cdo hap te jetes, shpresoj dhe deshiroj qe jeta jote te jete shume e lumtur siq jemi ne te lumtur me vete egzistencen tende. Urime dhe me Fat Ditelindjen !

Shume Urime per TY !

0
0

Shume Urime per TY !Shpresoj qe te gjitha deshirat tua te te plotesohen, Te uroje qe te gjitha enderrat tua te te behen realitet, Te deshiroje cdo te mire ne jete. Mos harro sot eshte dita jote QESHU dhe kalo sa me mire te jete e mundshme ne kete dite speciale per ty. Mos harro qe ti je njera nder arsyete e lumturis se shume njerzve. Shume Urime per TY ! URIME URIME !!

Urime Ditelindjen Dashuria Ime!

0
0

Dashuria jone kurr nuk do te plaket, pasi qe se bashku ne gjithmone do jemi te rinje, shpresoj qe keshtu gjithmone te pijme nga Fontana e Rinise dhe Dashuris. Andaj dashuria e jetes sime, Urime Ditelindjen dhe i gezofsh edhe shume pranvera te tjera se bashku me mua!

Shume Urime per TY!

0
0

Eshte mese e sigurte qe miqet tua gjithmone e mbajne ne mend Ditelindjen tende dhe harrojne moshen tuaj, mirpo shoqeria e mire e kujton gjithmone ditelindjen tende, dhe te bene qe te harrosh moshen tuaj! Prandaj sot eshte dita jote, festoje ne menyren me te mire te mundshme, dhe shume urime per ty!

Nënë Shume Urime per Ty

0
0

Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! Shume Urime per Ty dhe Shume Faleminderit per te gjitha qe ke bere per mua! Te Dua Shume NENA IME!

Urimi im per ditelindjen tende

0
0

Urimi im per ditelindjen tende eshte qe te vazhdosh ta duash jeten dhe kurr te mos ndalosh se enderruari. Uroj qe bukuria dhe lumtura te te rrethojne ty, jo vetem ne kete dite speciale per ty por gjithmone. Shume Urime per TY!

Shume Urime per ty!

0
0

Fjalet nuk jane te mjaftueshme per te treguar sa e lumtur jame qe ti je duke festuar edhe nje vit te jetes tende. Urimi im eshte qe ne ditelindjen te jesh e lumtur dhe gjithmone te jesh e lumtur dhe shendosh. Mos ndrysho asnjehere. Shume Urime per TY.

Urime Ditelindjen!!

0
0

Ti ke qene atu pa marr parasysh cfare ka ndodhur. Te dua, e dashura ime shoqe dhe jam shume e lumtur te ndaj kete dite speciale me ty. Ti gjithmone do mbetesh shoqeja ime me e mire. Shume Urime Ditelindjen dhe te premtoj qe ditelindja jote do te jete shume speciale. URIME

Previous Article Next Article

Urime Ditelindjen Shoqe

0
0

Urime Ditelindjen e dashur Shoqe. Shpresoj qe te gjitha deshirat te te plotesohen dhe qofsh e lumtur gjthmone.

Numeroje jeten tende nga buzeqeshjet dhe jo nga lotet. Numeroj vitet tuaja nga shoqeria dhe jo mosha. Shume Urime per TY.

Qofsh e lumtur dhe e bekuar gjate gjithe jetest tende.

Shume Urime per TY nga une, shpresoj qe lumturia te jete pjese e jetes tende gjithmone.